Pick to Light

Pick to Light

Cormind’ın size sunduğu Pick to Light çözümü;

Pick to Light metodololojisine uygun olarak geliştirdiğimiz sistemimiz sayesinde toplama hataları azalır ve kağıtsız bir toplama sistemi kurulur. Sistem, operatörü bir montaj işlemi için doğru sırayla doğru parça ve miktarları seçmesi için ışıklı aydınlatma ile yönlendirir. Dinamik toplama durumlarında parçaların hızlı ve hassas seçimine yardımcı olur. Cormind Pick to Light sistemi genellikle depolarda kullanılır.

Cormind Sisteminin Özelliği
Çok yönlülüğü ve doğruluğu ile her endüstride rahatlıkla kullanılabilir. Her müşterinin gereksinimlerine uyacak şekilde kolayca yapılandırılabilir.

Cormind Pick to Light , montaj işlemlerinin kalitesini ve doğruluğunu sağlayan görsel ve sezgisel bir çalışma sistemi aracılığıyla üretim verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için kılavuzlu montaj sistemleri ve montaj aparatları ile birlikte kullanılabilir. Sistemimiz, malzeme taşıma ve işleme sürelerinin azaltılmasına yardımcı olur ve üretim sistemlerindeki sürekli değişikliklere uyum sağlamak için tam esneklik sağlar.

Pick to Light metodolojine uygun olarak hazırladığımız sistem sayesinde, kağıt tabanlı malzeme işleme yaklaşımlarını da ortadan kaldırarak kaizeni destekler.

Genellikle üretim hattı için kitleme, sıralama veya parça toplamada kullanılır. Tam zamanında optimize eder ve üretim süreçlerini çeker, böylece doğru parçalar doğru zamanda teslim edilir, derlendikten sonra oluşturulur. Sonuç olarak, genel süreç verimliliğini artırmak için kusurlar, duruşlar ve yeniden çalışmayla ilişkili kesinti maliyetlerini düşürülmesinde fayda sağlar.

Prev Project Next Project